(044) 337-15-06
вул. Героїв Севастополя, 35 А

Новини

15.Лип.2015

Кредит під 15% річних у гривні без довідки про доходи!

Шановні інвестори,
ми цінуємо кожного з Вас і щоденно докладаємо максимум зусиль, щоб надати Вам найкращі умови для придбання власного житла!

З 14 липня 2015 року діє програма «Житло в кредит на вигідних для Вас умовах!», яка направлена на розвиток довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин між Інвестором та корпорацією «УКРБУД» і групою компаній «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ».

Кредитує: ТОВ «Каса народної допомоги»

Об’єкт: ЖК «Микитська Слобода» — 1 та 2 секції

Кредитування під 15% річних у гривні без довідки про доходи!

Умови кредитування

Варіант 1

  • Перший внесок — 50%. Оплата одним платежем.
  • Залишок не оплачених кв.м Ви сплатуєте за поточною вартістю після введення будинку в експлуатацію, взявши кредит у кредитної установи на період від 1 до 5 років.
  • У період будівництва Ви можете викуповувати за поточною вартістю будь-яку кількість кв.м або внести всю суму при введенні будинку в експлуатацію.

Варіант 2

  • Перший внесок — 25%. Оплата одним платежем.
  • До введення в експлуатацію необхідно викупити 50% площі. На цей період Ви отримуєте фіксацію вартості. Ви можете викупити більшу кількість кв.м за фіксованою вартістю, навіть до 100%.
  • На залишок неоплачених кв.м. можете взяти кредит у кредитної установи за поточною вартістю на момент введення будинку в експлуатацію на період від 1-5 років.

Завантажити умови кредитування.

Для отримання більш детальної інформації, ми запрошуємо Вас до наших відділів продажу:

Відділ продажу на об’єкті:
(044) 337-15-06
вул. Героїв Севастополя, 35 А

Центральний відділ продажу:
(044) 390-30-86
вул. Марини Раскової, 23, 1-й поверх

Перелік житлових комплексів, які приймають участь в програмі «Житло в кредит на вигідних для Вас умовах!» на сайті: ub.com.ua.


* В программе кредитования участвуют инвесторы, которые заключат договоры об участии в Фонде финансирования строительства с 14.07.2015 года.

« повернутися до списку новин