(044) 337-15-06
вул. Героїв Севастополя, 35 А

Інфраструктура

Якщо Ви давно мріяли про квартиру поруч з парком, то краще ЖК «Микитська Слобода» варіанту бути не може. Ви зможете вийти на прогулянку в будь-який час, насолодитися красою природи і чистотою повітря, так як парк розташований лише в 3-х хвилинах від новобудови. Якщо Ви бігаєте вранці, активно займаєтеся спортом, любите природу або плануєте почати здоровий спосіб життя, то парк «Відрадний» стане Вашим улюбленим місцем.

Для сімей з дітьми будь-якого віку житловий комплекс «Микитська Слобода» — чудовий вибір, адже в Солом’янському районі безліч шкіл, дитячих садків, гуртків та центрів дитячої творчості. У 100 метрах від новобудови розташований один з кращих ВНЗ України — Національний Авіаційний Університет. У 5 хвилинах пішої прогулянки від новобудови — медичне містечко з інститутом імені Шалімова.

Ваше життя в «Микитській Слободі» буде комфортним і зручним, поблизу безліч магазинів, відділень банків та інших об’єктів соціально-культурного значення. До того ж, Ви без особливих зусиль дістанетеся до центру столиці протягом 30 хвилин.